• Dudullu OSB. Emekyemez Sokak. No: 8. Esenkent. 34776. Ümraniye/İstanbul

SERVİS

SANAY BAKALİT, 45 yılı aşan üretim bilgisini ve tecrübesini her geçen gün bünyesine yeni ürünler ve yeni faaliyet alanları katarak siz değerli müşterileriyle paylaşmanın heyecanını duymaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ

SANAY BAKALİT’in senelerdir üretimdeki başarısının ve sürekliliğin temelinde, değişmez prensipleri olan; dürüstlük, daima kalite, sınırsız hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

YENİLİK

Sizlerden gelen talep doğrultusunda tezgah tamponu ve paslanmaz grubunu bünyesine dahil etmiştir. Her yeni gün inovasyon çalışmalarımız ve gelişen teknolojiyle birlikte yürüyüşümüz sizlere daha iyi hizmet vermek adınadır.

BAKIM

Satın aldığınız ürünlerin satış sonrası bakımları ve oluşabilecek sorunlara dair her türlü sorununuza, yerinizde ve zamanında servis imkanı sağlıyoruz.

FABRİKA

2011 yılında Dudullu’daki 600 m2’lık binasını depo olarak kullanmaya başlamış , imalatını ise Des Sanayi Sitesi’nde 800 m2’lik bir alana taşımıştır. Büyümeye ve hizmetlerimize aralıksız devam ediyoruz.

AR-GE

SANAY BAKALİT’in seelerdir üretimdeki başarısının ve sürekliliğin temelinde , değişmez prensipleri olan ; dürüstlük , daima kalite , sınırsız hizmet , zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

1975 YILINDAN BERİ AYNI DUYGU VE ÖZVERİYLE 

Üretimine 1975 yılında bakalit imalatıyla İstanbul Tarlabaşı’nda başlayan SANAY BAKALİT önceleri 25 m2’lik bir alanda bir adet el ve hidrolik presle hizmet vermeye başlamıştır.

Sanay Bakalit | Tarihimiz